Kā ietaupīt uz pārtikas izdevumiem

Mēs ne vienmēr paspējam pabrokastot mājās, pirms dodamies uz darbu, bet līdz pusdienām esam izsalkuši, un dodamies uz tuvākajiem lielveikaliem, vai jau pārbaudītu kafejnīcu, kuras serviss un cenas apmierina. Šāds dienas modelis ir vairums darbinieku katrā uzņēmumā, parasti, tie ir biroja darbinieki, kas visu dienu pavada pie rakstāmgalda un datora.

Kad dodies darba komandējumos, tad neizbēgami tiekoties ar darījuma partneri bieži vien, nākas sākt pārrunas neoficiālā gaisotnē, pusdienojot kādā restorānā, kur cenas var būt nepārāk lētas, bet par to nav jāpārdzīvo, jo bieži vien uzņēmums, kas būs sūtījis uz komandējumu, būs apmaksājis visus izdevumus gan par viesnīcu, gan citus izdevumus. Šādi darba aspekti, uz laiku var ietaupīt līdzekļus, un ja rodas izdevība tad to var uztvert kā ceļojumu, kaut arī nākas ievērot oficiālu pieskaņu, jo esi sūtīts pārstāvēt savas priekšniecības intereses.

Tādās jomās kā celtniecībā, ceļu būvju kompānijās un citur, kur sastopami darbinieki bez kvalifikācijas bieži vien iet uz kafejnīcu pusdienās nav pa kabatai, tad darbinieki ņem iepriekšējā vakarā sagatavotu maltīti un termosu ar siltu dzērienu – tēju vai kafiju, un pusdieno darba vagoniņos, kur ir minimāli komforta apstākļi, kurus nodrošina darba devējs.

Ir uzņēmumi, kuri parūpējas par saviem darbiniekiem ierīkojot mazas virtuvītes ar nepieciešamo tehniku un galda piederumiem kā, piemēram, mikroviļņu krāsnīm, elektriskām tējkannām u.c. Vēl uzņēmums var noslēgt līgumu ar ēdināšanas kompāniju, kas pēc darbinieku pasūtījuma var piegādāt siltus ēdienus un dzērienus. Uzņēmums izmaksas, kas saistītas ar darbinieku ēdināšanu, var iekļaut sev izmaksās, vai vienojoties ar darbinieku ieturēt no darba algas.

Advertisements
This entry was posted in Visi jaunumi and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.