Kas ir kredīta kalkulators?

Kredīta kalkulators ir kalkulators, kurš no dotajiem parametriem, kurus jūs ievadāt izrēķina noteikto atmaksas laiku un summu, un procentus no noteiktās naudas summas. Kredīta kalkulators iedalās vairākas sadaļās, kuras izrēķina procentus atkarīgi no nepieciešamā pakalpojuma.

Kredīta kalkulators mūs atbrīvo no tā, ka pašiem jārēķina procenti naudas izteiksmēs, kalkulators to izdara mūsu vietā, mums ir tikai jāseko norādītajai informācijai un norādēm kuras mums tiek uzrādītas attiecīgā uzņēmuma mājas lapā. Tas ir drošs veids, kā nepārmaksāt, jo dators nevar nokļūdīties rēķinot, pat ja jums tomēr nepatīk noradītā procentu likme atmaksai, jūs varat nomainīt summu vai termiņu, kamēr vēl neesat neko apstiprinājis, tādējādi jums nav jāuztraucas, ka kaut kas būs izrēķināts bez jūsu piekrišanas un apstiprināts. Rēķinot procentus pats, jūs varat pieļaut kļūdas aprēķinos, bet izmantojot serverī atrodamās mājas lapas katram kreditoram, bankai vai aizdevējam tās tiks izrēķināts automātiski. Katrā aizdevēja mājas lapā ir atrodams kredīta kalkulators, jo savādāk neviens ātrais kredīts nevarētu izrēķināt jums aizdevuma summu, procentus un aizdevuma termiņu.

Viens no kredīta kalkulatoriem ir auto līzinga kalkulators, jums jāievada automašīnas vērtība, tad tiek izrēķināta procentuāla pirmā iemaksa. Katram aizdevējam vai kreditoram ir savs procentuālais pirmais aizdevums. Pēc tam tiek izrēķināta procentu likme, kura arī katram aizdevējam ir savādāka, tālāk tiek izrēķināts līzinga termiņš(laiks atkarīgs no jums pašiem), un tad līzinga veids, kurš skaitās operatīvais vai finanšu. Vairākām bankām vai aizdevējiem auto līzingam ir arī komisijas maksa.

Advertisements
This entry was posted in Visi jaunumi and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.