Līzings auto iegādei

Palielinoties pieprasījumam pēc jaunām automašīnām, palielinās arī pieprasījums pēc dažāda veida auto līzingiem. Tomēr ne visiem ir skaidrs tas, kuru auto līzingu tad labāk izvēlēties? Auto līzingu piedāvājuma daudzums ir plašāks, nekā lielveikalu produktu klāsts. Neskatoties uz to, cilvēkiem tiem piedāvāti dažādu veidu kredīti un līzingi, kas atvieglos automašīnas iegādes procesu.

Patēriņa kredīts auto iegādei

Dažkārt nemaz nav nepieciešams auto līzings, ja vēlaties iegādāties automašīnu, jo ja summa nepārsniedz 10 tūkstošus eiro, tad pastāv iespēja izvēlēties patēriņā kredītu, kā veidu, lai iegādātos automašīnu. Aizņemoties patēriņa kredītu, būs jāuzrāda oficiāli ienākumi, darbavieta un noteikti tiks pārbaudīts, vai Jūs neesat kredītu melnajā sarakstā, jo patēriņā kredīta gadījumā, ķīla netiek pieprasīta un kredītu devējiem ir nepieciešams nodrošinājums par to, ka naudas summa tiks atmaksāta. Lielākais patēriņā kredīta pluss ir tāds, ka kredīta ņēmējam ir iespēja doties kredīta brīvdienās, kas var ilgt līdz pat 3 mēnešiem. Šajā laika posmā maksājot tikai aizdevuma procentu maksājumu. Netiek pieprasīta ne aizdevuma patēriņā kredīta pamatsummas samaksa.

Neskatoties uz to, ka patēriņa kredīts ir diezgan izdevīgs veids kā tikt pie jaunas, skaistas automašīnas, auto kredīts vai auto līzings, nereti izrādās daudz izdevīgāks par patēriņa kredītu. Cilvēkiem, kuriem ir sabojāta kredītu vēsture, nav oficiāli ienākumi un nav līdzekļi pirmajai iemaksai, bieži vien var saņemt auto līzingu, lai iegādātos izdevīgu automašīnu. Nereti auto saloni, pārpircēji un auto dīleri sadarbojās ar šīm kredītu kompānijām un auto līzinga nokārtošana neprasa daudz laika. Lielākā daļa auto līzingu kompānijas tomēr prasa no kredīta ņēmēja, lai tas iemaksā 10 – 20 % no kopējās automašīnas vērtības, lai nodrošinātu savu kompāniju ar veiksmīgiem darījumiem un samazinātu vieglprātīgu automašīnu iegādes daudzumu.

Tie, kas domā, ka var aizņemties auto līzingu un to nemaksāt, rūgti maldās, jo tajā brīdī, kad automašīnas jaunais īpašnieks pārstāj maksāt, tā tiek atņemta. Vai precīzāk sakot, kamēr līzings netiek izmaksāts līdz galam, automašīna ir uzreģistrēta uz līzinga kompānijas vārda un tiek pārrakstīta uz kredīta ņēmēja vārda tikai tad, kad tā tiek pilnībā izmaksāta. Šādi rīkojoties kredītu devēji izvairās no bezatbildīgiem un neapdomīgiem kredītu ņēmējiem.

Advertisements
This entry was posted in Visi jaunumi and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.