Kas ir kredītu apdrošināšana

Lielākā daļa cilvēku dzīves laikā paņem vismaz vienu kredītu, taču šoreiz stāsts būs par kaut ko pavisam citu un varētu pat teikt – neparastu! Vai kādreiz iepriekš esat dzirdējuši par kredīta apdrošināšanas iespējām? Visticamāk, ka neko tādu iepriekš nebūsiet dzirdējuši, jo kredīta apdrošināšana Latvijā nav kļuvusi tik populāra, kā citviet.

Vienkāršiem vārdiem sakot, kredīta apdrošināšana sagādā papildus drošību tajos brīžos, ja konkrētu iemeslu dēļ, Jūs fiziski nespējat samaksāt par sevis paņemto kredītu, respektīvi Jūs vairs neesat spējīgs pildīt savas saistības ar kreditoru un tieši šādos brīžos kredīta apdrošināšana būs tas, kas Jūs glābs no nevēlamās situācijas. Noteikti nākamais jautājums būs, ko tad īsti ietver šī apdrošināšana un kam tas ir izdevīgi?

Jāsāk ar to, ka šāda iespēja tika izdomāta tikai tādēļ, ka cilvēki mirst, kā arī pazaudē savu darbu, nespējot samaksāt par paņemto kredītu, šie divi ir galvenie iemesli, kāpēc vajadzētu apdrošināt paņemto kredītu, protams, ir daudz un dažādu izņēmumu, bet divi galvenie ir acīm skaidri un saprotami. Tāpat konkrētu piemēru var minēt kāda trauma vai slimība, kuras dēļ Jūs fiziski nespējat strādāt, un šo laiku kamēr nespējat strādāt, apdrošināšanas kompānija veic Jūsu ikmēneša maksājumu par Jūsu paņemto kredītu, bet tas ir tikai tādā gadījumā, ja esat tiešām nespējīgs strādāt, ar viltus manipulācijām Jūs apdrošināšanu nedabūsiet un iekulsieties nepatikšanās, tāpēc riskēt ar pavisam noteikti nevajadzētu. Apdrošinot kredītu ir iespējams izvēlēties vai vēlaties nodrošināties arī pret to, ja zaudējat darbu. Ja esat izvēlējies šādu opciju, tad bezdarba situācijā apdrošināšanas kompānija maksās kredītiestādei nepieciešamo summu, taču arī tas ir tikai uz noteiktu laiku, jo katrai kredīta apdrošināšanai ir savi nosacījumi. Tieši tāpat neviens apdrošinātājs nav ieinteresēts, lai kāds speciāli pazaudētu darbu un visu atlikušo laiku varētu dzīvot zaļi, kamēr apdrošinātājs nomaksā visu kredītu! Nē, tā nebūt nav, apdrošināšanas kompānija uzreiz nosaka, cik ilgu laiku tā maksās, ja būsiet zaudējis darbu.

Advertisements
This entry was posted in Visi jaunumi and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.