Vai vajadzētu pilnībā atteikties no kredītiem?

Cilvēki bieži vien runā, ka kredīti ir neizdevīgi un, ka no tiem vajadzētu pilnībā atteikties. Taču vai tā tiešām ir? Sāksim ar to, ka šādu viedokli visbiežāk izsaka cilvēki, kuri nespēj vai ir iekļuvuši parādsaistībās, tomēr ne viss ir tik melns, kā tas izskatās!

Šoreiz runa ies par to, vai vajadzētu pilnībā atteikties no jebkāda veida kredītiem? Mums katram ir sava personiskā dzīvē un līdz ar to, mums katram ir savas vajadzības un nepieciešamības. Tieši šīs vajadzības lielākoties nosaka to, vai ir nepieciešams aizņemties kredīts, jo kā zinām, reti kurš var nopirkt māju neaizņemoties kredītu.

Vai kredīti ir tik melni, kā tos dēvē?

Divu eiro bilde

Bez šaubām tā nav, īstermiņa kredīti mums palīdz atrisināt dažādas dzīves situācijas, kur bez papildu naudas, tas būtu ļoti grūti vai pat neiespējami. Nesamaksāti rēķini, aizkavējusies alga, palīgā nāk ātrais kredīts. Nepieciešams mājas remonts vai vēlies doties ceļojumā uz Ēģipti – patēriņa kredīts vai īstermiņa kredīts, kā papildus palīdzība jau esošai naudai. Vēlies iegādāties māju vai auto – palīgā nāks hipotekārais kredīts. Bez kredītiem, lielākajai daļai cilvēku nebūtu iespējas nopirkt automašīnu, dzīvokli vai pat māju, tomēr šī iespēja palīdz piepildīt mūsu nelielos dzīves sapņus. Uzreiz radīsies jautājums: „Kāpēc, tad kredīti tiek uzskatīti par kaut ko šausmīgu”?

Šāda situācija lielākoties ir izveidojusies dēļ ātrajiem kredītiem, kuru popularitāte strauji aug ar katru dienu. Tieši šī iemesla dēļ, automātiski palielinās cilvēku skaits, kuri nav spējīgi samaksāt par sevis paņemto ātro kredītu. Līdz ar to, cilvēku vidū izskan dažādi pretrunīgi apgalvojumi : „Kāpēc tad vispār tādi kredīti pastāv”,  „Tā ir naudas atņemšana un maka izsūknēšana”.

Lielākoties, tieši šī iemesla dēļ, jebkurš kredīta veids bieži vien tiek dēvēts kā neizdevīgs un tādējādi, pārējie kredītņēmēju gribētāji vienkārši atturas no kredīta ņemšanas, jo dzirdējuši negatīvas atsauksmes.

Tomēr vēlreiz jāatminas tas, ka tieši lielākā daļa cilvēku, savus auto, dzīvokļus un mājas ir ieguvuši tikai un vienīgi izmantojot īstermiņa kredītu.

Advertisements
This entry was posted in Visi jaunumi and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.