Kādu kredītu izvēlēties?

Šobrīd kredīti pieejami pie dažādiem aizdevējiem, tādā veidā ikviens kredītņēmējs var izvēlēties sev piemērotāko variantu. Lai atrastu piemērotāko aizdevumu, vērts iepazīties ar vairākiem kredītdevēju piedāvājumiem, ņemot vērā vairākus kritērijus, piemēram:

  • Pieejamo aizdevuma summu;
  • Atmaksas termiņu;
  • Procentu likmes;
  • Kredīta piešķiršanas laiku;
  • Papildu iespējas

Kredītdevēja izvēlē svarīgs ir ne tikai izdevīgums, bet arī uzticamība. Lai nesaskartos ar problēmām nākotnē, izvēlies uzticamu, daudzu novērtētu aizdevēju. Viens no tādiem ir SIA ‘’VIVUS’’, kas piedāvā ātri noformējamu kredītu līdz 1 500 eiro. Jāņem gan vērā, ka  jaunajiem klientiem maksimālā aizdevuma summa ir mazāka par 1 500 eiro.

Atmaksas termiņš pie šī kredītdevēja ir līdz 24 mēnešiem, kas ir 2 gadi maksimāli, turklāt nepieciešamības gadījumā pieejama arī aizdevuma atmaksas termiņa pagarināšana, kas gan ir maksas pakalpojums. Kredītu saņemsi aptuveni 10 – 15 minūšu laikā pēc tā apstiprināšanas.

Kā noformēt aizdevumu?

Kad izvēlēts piemērotākais variants, jāreģistrējas aizdevēja mājaslapā. Tas jādara, tikai vienu reizi. Reģistrācijas laikā tiks izveidots Tavs lietotāja profils, kurā ienākot, varēsi pieteikties atkārtotam aizdevumam, kā arī uzzināt visu informāciju par aktuālajām kredītsaistībām un īpašajiem piedāvājumiem.

Kad veikta reģistrācija, var pieteikties aizdevumam. Ja pieteikumu nosūtīsi aizdevēja darba laikā, tas tiks izskatīts dažu minūšu laikā. Pozitīva lēmuma gadījumā naudu savā bankas kontā saņemsi pavisam drīz, un varēsi to tērēt pēc saviem ieskatiem.

Klientu ērtībām daudzi aizdevēji piedāvā arī iespēju noformēt aizdevumu ar vienas īsziņas starpniecību. Tomēr jāatceras, ka SMS kredīti pieejami sākot ar otro aizņemšanās reizi – sākumā tik un tā jāreģistrējas aizdevēja mājaslapā.

Izvērtējot aizdevējus, uzmanību pievērs visiem līguma nosacījumiem

  • Kredīta gada procentu likmi;
  • Atmaksas termiņam;
  • Soda procentu likmi – tā nedrīkst pārsniegt 1%.

Ja esi nolēmis aizņemties, vēl reizi apdomā, kam aizņemies un vai tas Tev patiešām ir vajadzīgs. Savukārt, aizņemoties pārdomā savus līdzšinējos ienākumus un pašreizējo finansiālo situāciju, kā arī iespēju kredītu atmaksāt laicīgi.

Advertisements
This entry was posted in Visi jaunumi and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.