Cik maksā īstermiņa kredīti

Ja steidzami nepieciešami papildu naudas līdzekļi, bet iekrājumu nav, jāmeklē citi ātri risinājumi. Šādās situācijās bieži vien cilvēki izvēlas aizņemties internetā. Ātrie kredīti ir ļoti populārs aizņemšanās veids, jo nodrošina ar vajadzīgo naudas summu vien dažu minūšu laikā.

Tomēr nereti nākas dzirdēt apgalvojumu, ka ātrie aizdevumi, lai arī salīdzinoši vienkārši un ātri pieejami, tomēr ir dārgi. Bet, cik tad īsti izmaksā ātrais kredīts internetā?

  • Pirmkārt, piesakoties aizdevumam nepieciešams segt lietotāja profila aktivizācijas maksu, kas visbiežāk ir 0,01 eiro. Tātad, kontā, uz kuru vēlies saņemt aizdevumu, kredīta pieteikšanas brīdī jābūt vismaz šai summai. Šī maksa nepieciešama, lai kredītdevējs visdrošākajā veidā pārliecinātos par iesniegto datu precizitāti;
  • Pie lielas daļas aizdevēju pieejamais pirmais ātrais kredīts bez procentu maksas. Tas ļauj saņemt aizdevumu uz 30 dienām un pēc noteiktā termiņa beigām atmaksāt tikai kredīta pamatsummu, bez aprēķinātiem procentiem. Piemēram, ja aizņemsies 100 eiro, tad tieši tik būs arī jāatdod. Taču jāņem vērā, ka bezprocentu ātrie kredīti tiek izsniegti tikai kredītdevēja jaunajiem klientiem. Aizņemoties atkārtoti, aizdevumam tiks aprēķināta procentu likme. Tas pats attiecas arī uz ilgtermiņa kredītiem. Izvēloties aizdevēju, noteikti pievērs uzmanību tam, cik nāksies pārmaksāt. Šī maksājuma apmērs parasti sastāda 10 -20 % no aizdevuma pamatsummas;
  • Ar izmaksām jārēķinās arī tad, ja nepieciešams pagarināt termiņa atmaksu. Ja radušies neparedzēti apstākļi un aizdevumu nav iespējams samaksāt sākotnēji paredzētā laikā, kredītdevēji piedāvā maksājumu atlikt uz vēlamo laika posmu, piemēram, 7, 14 vai 30 dienām. Tomēr svarīgi atcerēties, ka tas ir maksas pakalpojums, tātad kopējās izmaksas padarīs lielākas.

Lai kredītu noformētu pēc iespējas izdevīgāk, būtiski pievērst uzmanību šīm niansēm, lai nenāktos pārmaksāt.

Ātro kredītu pieejamība

Otrs jautājums, kas nereti izskan – Vai ātrais kredīts internetā pieejams arī tad, ja jau ir noformēts aizdevums citur?

Atbilde ir – jā, protams. Faktors, ko aizdevējs vērtē – vai kredītņēmējam nav kavēti kredīta maksājumi un vai viņš nav ierindots parādnieku reģistrā. Ja kredītvēsture ir pozitīva, ātrais kredīts internetā, visticamāk, tiks izsniegts. Tikai jārēķinās – aizdevējs ņem vērā arī ienākumu līmeni un to samērojamību ar izdevumiem. Ja citur noformēto aizdevumu ikmēneša maksājumi ir lieli, aizdevējs var apsvērt iespēju piedāvāt mazāku kredīta summu vai to neizsniegt vispār. Jāatceras, ka katrs pieteikums tiek izskatīts individuāli.

Bankas šobrīd nav ieinteresētas īstermiņu aizdevumu izsniegšanā, tādēļ ātrie aizdevumi internetā kļūst arvien populārāki. Tie ir ērti noformējami un, gudri izvēlēti, arī neizmaksā ļoti dārgi. Pirms kredīta noformēšanas gan jāatceras, ka tas ir atbildīgs solis, kas prasa rūpīgu savu iespēju izvērtēšanu.

Advertisements
This entry was posted in Visi jaunumi and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.