Ātro kredītu atmaksas termiņa pagarināšana

Par to vai vajadzētu veikt ātro kredītu atmaksas termiņa pagarināšanu, vai tomēr labāk mēģināt laicīgi atmaksāt aizdevumu, mēdz būt atšķirīgi viedokļi. Ātrā kredīta aizdevumu pagarināt ir ļoti vienkārši, taču finansiāli, tas noteikti nav labākais risinājums. Šo aizdevumu vajadzētu pagarināt tikai tad, kad Jums nav citu variantu un iespēju atmaksāt ātrā kredīta aizdevumu laicīgi .

Kāpēc nevajadzētu pagarināt ātrā kredīta aizdevuma atmaksas termiņu?

Nav teikts, ka nevajag pagarināt ātrā kredīta aizdevuma atmaksas termiņu, taču no tā ir jāmēģina izvairīties. Bieži vien cilvēki nonāk situācijās, kad nav iespējams atmaksāt visu ātrā kredīta aizdevumu uzreiz.

Ko darīt un kā labāk rīkoties?

Finanses

Prātīgāk ir atmaksāt vismaz daļu, atstājot nedaudz priekš aizdevuma pagarināšanas. Par piemēru varam minēt 400 eiro aizdevumu, par kuru Jums būs jāmaksā 40 eiro, lai pagarinātu uz vēl vienu mēnesi. Ņemot vērā dažādus neparedzētus faktorus, Jums 600 eiro vietā tiek samazināta alga uz 400 eiro. Ja iepriekš viss bija rūpīgi izplānots tā, ka Jūs varētu atmaksāt ātro kredītu bez grūtībām un vēl atstātu sev 200 eiro izdzīvošanai līdz nākamajai algai, tad tagad sanāk tā, ka Jums ir jāizvēlas nomaksāt visus 400 eiro vai tomēr iegādāties pārtiku un visas nepieciešamās sadzīves preces. Noņemot 200 eiro no 400 eiro algas, Jums paliek tikai 200 eiro. Ar šo summu diemžēl nav iespējams nomaksāt visu ātrā kredīta aizdevumu. Šajā situācijā Jums būtu izdevīgi iztērēt 40 eiro, lai pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu. Gandrīz vienmēr tas tā tiek darīts. Taču, Jums ir 200 eiro, kurus varētu samaksāt jau šodien un samazināt kopējo ātrā kredīta parādu vismaz 2 reizes. Kāpēc gan neatmaksāt vismaz daļu no kopējā parāda ar domu, ka nākošajā mēnesī būs atlikuši tikai 200 eiro ko atmaksāt? Svarīgi ņemt vērā arī to, cik Jūs ietaupāt pagarinot atlikušo 200 eiro parāda summu, nekā ja Jūs veicat visu 400 eiro aizdevuma pagarināšanu. 200 eiro pagarināt būs 2 reizes izdevīgāk nekā 400 eiro. Tādā veidā Jūs ietaupīsiet savu grūti pelnīto naudu. Jebkurā situācijā, kad esat nonācis grūtībās ar parādiem, pirmo ir jānomaksā kredīta pamatsummu. Jo mazāka aizdevuma summa palikusi, jo mazākas būs soda naudas, pagarināšanas maksas un citi izdevumi, kas tiek piemēroti, ja netiek pildīti aizdevuma atmaksas noteikumi.

Advertisements
This entry was posted in Visi jaunumi and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.