Ātro kredītu pilnveidošana

FinansesĀtro kredītu kompānijas, pēc Latvijas likuma, nedrīkst skaitīt aizdevuma procentus vairāk kā 100% no aizdevuma summas. Tas nozīmē, ja Tu esi aizņēmies 200 eiro, tad maksimālais parāds, kas varētu uzaugt saistībā ar ātrā kredīta aizdevuma atmaksas kavēšanu, varētu būt 400 eiro un ne centu vairāk. Tas ir liels uzlabojums, lai pasargātu tos, kuri jau ir nonākuši kredītu bezizejā. Ātro kredītu pilnveidošana ir nepieciešama gan Latvijā, gan arī citās Eiropas un pasaules valstīs. Bez pilnveidošanās un attīstības, neviens bizness nevar pastāvēt.

Ātro kredītu uzlabojumi ir redzami arī statistiski, jo cilvēki, kuri aizņemas ātro kredītu, daudz biežāk arī to atmaksā. Ja kādreiz no katriem 10 kredītu ņēmējiem, tikai 4 laicīgi varēja atmaksāt aizdevumu, tad pēdējo gadu laikā no katriem 10 aizdevumiem, 8.4 tiek atmaksāti bez kavēšanās. Atsevišķos gadījumos gan ir veikta aizdevuma termiņa atmaksas pagarināšana, taču tas neietekmē statistiku par aizdevuma kvalitāti. Jebkuram kredītu ņēmējam ir kārtīgi jāizdomā tas vai ātrais kredīts ir nepieciešams.

Ik gadu ātro kredītu darbība tiek uzlabota un veiksmīgi pilnveidota, kas nāk par labu gan kredītu ņēmējiem, gan arī kredītu devējiem. No valsts likumdošanas puses tiek aizliegtas reklāmas, kuras nav saistītas ar kredītu, tiek aizliegts izsniegt aizdevumu naktī un kredīta kavēšanas soda nauda nedrīkst pārsniegt 100% no kopējās aizdevuma summas. Tas tikai pierāda to, ka valsts ir ieinteresēta pasargāt savus iedzīvotājus no bezatbildīgu kredītu ņemšanas. Ātrā kredīta aizdevums ir paredzēts tikai steidzamiem gadījumiem, kad citur nav iespējams saņemt finansiālu palīdzību. Tāpēc aizņemies atbildīgi un ne savādāk, jo tā ir nopietna atbildība un kredīta neatmaksāšana nesīs nepatīkamas sekas.

Advertisements
This entry was posted in Visi jaunumi and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.