Kredītkarte ar kredītlīniju

Ja plānojat lielāku pirkumu, kam nepieciešami papildu līdzekļi, tad Jums noderēs bankas piedāvātais pakalpojums – kredītkarte ar kredītlīniju. Tas Jums sniegs iespēju izmantot kredītkarti bez mēneša maksas (piesakoties bankas Aktīvajam komplektam) un atmaksāt kredītlimitu pakāpeniski.

Kā tas strādā?

Banka Jums var piešķirt līdzekļus no Jūsu ikmēneša ienākumiem. Atmaksāt kredītlimitu varat pakāpeniski – līdz katram nākamajam maksājuma datumam samaksāt tikai noteiktus % no iepriekšējā izmantotā kredītlimita, kā arī procentus par pakalpojuma izmantošanu.

Kā papildināt kredītkartes kontu?

To Jūs varat izdarīt, pārskaitot līdzekļus no norēķinu konta vai iemaksājot skaidru naudu bankas iemaksas/izmaksas bankomātā.

Kā atmaksāt kredītlīniju?

Banka katra mēneša beigās fiksēs Jūsu iztērēto summu. Informāciju par pirkumiem un skaidras naudas izņemšanu no bankomāta Jūs varat iegūt internetbankā konta izrakstā.

Banka automātiski aprēķina procentu likmi par kredītlīnijas izmantošanu un iekasēs to no Jums . Taču par savlaicīgu atmaksu atbildat Jūs – līdz katra mēneša 14. datumam Jums jāsamaksā ne mazāk par 5% no izlietotā kredītlimita summas. Maksājums Jums ir jāveic no Norēķinu konta.

Domājot par klientu ērtībām, ir iespējams pieteikties tiešajam pārskaitījumam, kur banka automātiski Jūsu vietā no Jūsu konta atmaksās 5% no kredītlimita summas.

Ja Jums nepieciešams aizdevums, kurš Jums nodrošina naudas pieejamību laikā, tad ir vērts apsvērt kredītlīnijas sniegtās iespējas un priekšrocības. Salīdzinot ar citiem pakalpojumiem, kredītlīnija ir jaunums Latvijas kredītu piedāvājumā, turklāt tas ir ļoti ērts veids, kā plānot savus izdevumus. Tā ir laba alternatīva īstermiņa kredītiem, pie tam tikpat ātra, ērta un vienkārša. Arī šis ir kredīts, ko nepieciešams aizņemties atbildīgi un ne savādāk!

Advertisements
This entry was posted in Visi jaunumi and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.