Kad aizņemties

Noteikti visi ir dzirdējuši un, ja nav, tad vismaz nojauš par to, kas ir ātrais kredīts, taču pat labi izprotot šo jēdzienu bieži rodas jautājums, kad aizņemties ātro kredītu un kad labāk meklēt naudu citur?

Aizņemties ātro kredītu ir izdevīgi tad, ja:

  • Jums nav nepieciešama liela naudas summa – ātro kredītu izsniedzēji parasti piedāvā aizņemties naudas summas robežās no 50 – 5000 eiro.
  • Aizdevums ir nepieciešams īstermiņā – parasti aizdevumu atmaksas termiņi svārstās no 1 mēneša līdz 5 gadiem, taču atļautie atmaksas termiņi bieži ir atkarīgi no aizņēmuma summas lieluma
  • Nauda nepieciešama steidzami – ātros kredītus iespējams saņemt laikā no dažām minūtēm līdz vienai stundai atkarībā no kredītu izsniedzēja.
  • Ja jums nav īpašuma, ko ieķīlāt un jūs nevēlaties iesaistīt galvotāju – ātros kredītus izsniedz bez ķīlas un galvotāja.
  • Ja banka atsaka aizdevumu – bieži vien ātro kredītu izsniedzēju un banku prasības, kurām jāatbilst kredīta ņēmējam mēdz būt atšķirīgas, tāpēc, ja banka jums ir atteikusi aizdevumu, jums ir visas iespējas mēģināt saņemt aizdevumu citur.

Visizdevīgākie nosacījumi aizņemoties ātro kredītu ir tad, ja jūs aizņematies nelielu naudas summu uz īsu laika periodu, piemēram, 50 eiro uz 1 mēnesi vai 100 eiro uz 2 mēnešiem, šādā veidā summa, kas būs jāmaksā par aizdevumu būs vismazākā.

Advertisements
This entry was posted in Visi jaunumi and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.